Overig Pastoor Jansenstraat Haaren

Dinsdag 23 januari 2024

Pastoor Jansenstraat , 5076TH Haaren

Ontvang updates voor 't Eind

Wet bodembescherming (wbb) beschikking saneringsverslag pastoor jansenstraat 5 te haaren. De betreffende lokatie ligt in de wijk Haaren in de buurt 't Eind. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Brabant en is gevestigd op Brabantlaan te S-Hertogenbosch.

Bekijk alle bekendmakingen in 't Eind

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Brabant
Contact e-mail adres
info@brabant.nl
E-mail adres
info@brabant.nl
Telefoon
0736812812
Fax
(073) 614 11 15
Bezoekadres
Brabantlaan, s-Hertogenbosch
Correspondentie adres
Postbus 90151, 5200 MC s-Hertogenbosch

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Pastoor Jansenstraat
5076TH Haaren

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Vrijdag 4-9-2026
Eind 8C, 5076TG Haaren

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 09:46
Pastoor Jansenstraat, 5076 Haaren

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Haarendijk 33, 5076TL Haaren

112 melding
Vrijdag 14-8-2026 om 07:43
Driehoekweg, Haaren

112 melding
Donderdag 13-8-2026 om 11:44
Driehoekweg, Haaren

112 melding
Donderdag 13-8-2026 om 11:44
Driehoekweg, Haaren

112 melding
Maandag 10-8-2026 om 13:52
Eind, 5076TD Haaren

112 melding
Maandag 10-8-2026 om 13:52
Eind, 5076TD Haaren

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor 't Eind

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in 't Eind

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement