Overig Haarlemmerstraatweg Halfweg

Woensdag 2 juni 2021

Haarlemmerstraatweg , 1165MJ Halfweg

Ontvang updates voor Halfweg

Bekendmaking van provincie noord-holland. De betreffende lokatie ligt in de wijk Wijk 00 in de buurt Halfweg. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Halfweg

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Haarlemmerstraatweg
1165MJ Halfweg

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
September 2026
Margrietplantsoen 2, 1165GE Halfweg

Nieuw bedrijf
September 2026
Margrietplantsoen 2, 1165GE Halfweg

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 14:27
Binnenhof, 1165GG Halfweg

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 09:17
Beatrixstraat, Halfweg

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 09:11
Beatrixstraat, Halfweg

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Margrietplantsoen 2, 1165GE Halfweg

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Schoolstraat 5, 1165HB Halfweg

112 melding
Woensdag 26-8-2026 om 12:20
Schoolstraat, Halfweg

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Halfweg

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Halfweg

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement