Overig Lindberghstraat Badhoevedorp

Woensdag 5 mei 2021

Lindberghstraat , 1171GC Badhoevedorp

Ontvang updates voor Badhoevedorp Oost

Bekendmaking van provincie noord-holland. De betreffende lokatie ligt in de wijk Badhoevedorp in de buurt Badhoevedorp Oost. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Badhoevedorp Oost

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Lindberghstraat
1171GC Badhoevedorp

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 19:07
Plesmanlaan, Badhoevedorp

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 17:55
Plesmanlaan, Badhoevedorp

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 14:12
Fazantstraat, Badhoevedorp

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Generaal Snijdersstraat 7, 1171HM Badhoevedorp

Binnenkijken bij
Woensdag 26-8-2026
Wijnmalenstraat 5, 1171ER Badhoevedorp

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Fokkerstraat 33, 1171EV Badhoevedorp

112 melding
Zaterdag 1-8-2026 om 15:15
Wijnmalenstraat, Badhoevedorp

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Lindberghstraat 50, 1171GC Badhoevedorp

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Badhoevedorp Oost

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Badhoevedorp Oost

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement