Bodembeschermingsvergunning Nijverheidsstraat 17 Hoofddorp

Vrijdag 8 mei 2015

Nijverheidsstraat 17, 2132AZ Hoofddorp

Ontvang updates voor Hoofddorp Oost

Inzake het adres Nijverheidsstraat 17 2132AZ te Hoofddorp is op vrijdag 8 mei 2015 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet bodembescherming

Bekijk alle bekendmakingen in Hoofddorp Oost

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Nijverheidsstraat 17
2132AZ Hoofddorp

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Blankenstraat 163, 2132RW Hoofddorp

Nieuw bedrijf
September 2026
Kalorama 128, 2132RB Hoofddorp

Nieuw bedrijf
September 2026
Hendrik Andriessenlaan 43, 2132KG Hoofddorp

Nieuw bedrijf
September 2026
Anthon van der Horstlaan 9, 2132KC Hoofddorp

Nieuw bedrijf
September 2026
Anthon van der Horstlaan 9, 2132KC Hoofddorp

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Van den Berghlaan 367, 2132AK Hoofddorp

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 23:02
Kalorama, Hoofddorp

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 21:56
Van Gennepstraat, 2132SB Hoofddorp

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoofddorp Oost

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Hoofddorp Oost

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement