Bouwvergunning Bennebroekerweg Hoofddorp

Donderdag 21 november 2024

Bennebroekerweg , 2135AA Hoofddorp

Ontvang updates voor Hoofddorp Toolenburg Zuid

Verleende omgevingsvergunning, hoofddorp, bennebroekerweg 641, 2135 aa, het maken van een uitweg, verzenddatum 19-11-2024, zaaknummer 039411313684, dso-nummer 2024082901552. De betreffende lokatie ligt in de wijk Hoofddorp in de buurt Hoofddorp Toolenburg Zuid. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Haarlemmermeer en is gevestigd op Raadhuisplein te Hoofddorp.

Bekijk alle bekendmakingen in Hoofddorp Toolenburg Zuid

Overheidsinstantie betrokken bij bouwvergunning

Instantie
Gemeente Haarlemmermeer
Contact e-mail adres
info@haarlemmermeer.nl
E-mail adres
info@haarlemmermeer.nl
Telefoon
09001852
Bezoekadres
Raadhuisplein, 2132 TZ HOOFDDORP
Correspondentie adres
Postbus 250, 2130 AG HOOFDDORP

Adres(sen) waar bouwvergunning betrekking op heeft

Bennebroekerweg
2135AA Hoofddorp

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
September 2026
Bennebroekerweg 557, 2135AA Hoofddorp

Binnenkijken bij
Dinsdag 1-9-2026
Bennebroekerweg 555, 2135AA Hoofddorp

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Catharina Parrlaan 1, 2135VB Hoofddorp

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Bennebroekerweg 667, 2135AA Hoofddorp

Binnenkijken bij
Woensdag 26-8-2026
Prinses Alexialaan 30, 2135VH Hoofddorp

112 melding
Dinsdag 25-8-2026 om 17:29
Prinses Alexialaan, 2135VH Hoofddorp

Binnenkijken bij
Dinsdag 25-8-2026
Anna Boleynlaan 59, 2135VC Hoofddorp

112 melding
Zondag 23-8-2026 om 15:26
Prinses Alexialaan, 2135VH Hoofddorp

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoofddorp Toolenburg Zuid

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Hoofddorp Toolenburg Zuid

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement