Overig Mariënstein Heiloo

Maandag 11 juli 2022

Mariënstein , 1852SG Heiloo

Ontvang updates voor Zuid West

Wet natuurbescherming ontheffing woningstichting kennemer wonen renovatie woningen mariënstein 52 t/m 75 (cluster 152) te heiloo. De betreffende lokatie ligt in de wijk Heiloo-West in de buurt Zuid West. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Zuid West

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Mariënstein
1852SG Heiloo

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 15:28
Baetenburg, 1852TZ Heiloo

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 14:15
Vrieswijk, 1852VE Heiloo

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 13:25
Mariënstein, Heiloo

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 09:14
Vredenoord, 1852WD Heiloo

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Vredenoord 131, 1852WL Heiloo

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Termijen 134, 1852TJ Heiloo

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 11:41
Vredenoord, 1852WD Heiloo

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 07:42
Vredenoord, Heiloo

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zuid West

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Zuid West

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement