Omgevingsvergunning verleend voor De Kandelaar, Mariënstein en Vredenoord te Heiloo (Flora- en fauna-activiteit)

Dinsdag 23 juli 2024

2 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Zuid West

Omgevingsvergunning verleend voor de kandelaar, mariënstein en vredenoord te heiloo (flora- en fauna-activiteit). De betreffende lokatie ligt in de wijk Heiloo-West in de buurt Zuid West. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Zuid West

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Mariënstein
1852SC Heiloo
Mariënstein
1852SE Heiloo

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
September 2026
Vredenoord 131, 1852WL Heiloo

Nieuw bedrijf
September 2026
Termijen 134, 1852TJ Heiloo

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 15:01
Termijen, 1852TB Heiloo

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 14:49
Termijen, 1852TB Heiloo

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 11:37
Termijen, 1852TK Heiloo

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 11:29
Termijen, 1852TL Heiloo

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Mariënstein 174, 1852SM Heiloo

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 18:28
Termijen, 1852TK Heiloo

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zuid West

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Zuid West

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement