Overig Vennewatersweg Heiloo

Vrijdag 25 oktober 2024

Vennewatersweg , 1852PT Heiloo

Ontvang updates voor Vennewater

Besluit in het kader van de wet natuurbescherming betreft ontheffing renovatiewerkzaamheden aan de woningen vennewatersweg 17-23 en dom huybenlaan 1-9 en 13-27 te egmond-binnen. De betreffende lokatie ligt in de wijk Stationsomgeving in de buurt Vennewater. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Vennewater

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Vennewatersweg
1852PT Heiloo

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 13:46
Egelenburg, 1852JE Heiloo

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 11:55
Het Bleekveld, Heiloo

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 11:55
Het Bleekveld, Heiloo

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 09:39
Westerweg, 1852PR Heiloo

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 22:28
Het Bleekveld, Heiloo

112 melding
Woensdag 26-8-2026 om 07:04
Vennewatersweg, 1852PT Heiloo

112 melding
Maandag 24-8-2026 om 11:44
Vennewatersweg, Heiloo

112 melding
Maandag 24-8-2026 om 07:26
1852PT Heiloo

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vennewater

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Vennewater

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement