Bodembeschermingsvergunning 1e Oosterstraat 71 Hilversum

Vrijdag 6 februari 2015

1e Oosterstraat 71, 1211LA Hilversum

Ontvang updates voor Havenstraatbuurt

Inzake het adres 1e Oosterstraat 71 1211LA te Hilversum is op vrijdag 6 februari 2015 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet bodembescherming

Bekijk alle bekendmakingen in Havenstraatbuurt

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

1e Oosterstraat 71
1211LA Hilversum

Meer meldingen in deze omgeving

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Havenstraat 135, 1211KK Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
2e Oosterstraat 59, 1211LH Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Elleboogstraat 21, 1211JK Hilversum

Binnenkijken bij
Donderdag 27-8-2026
Ruitersweg 28, 1211KW Hilversum

112 melding
Dinsdag 25-8-2026 om 16:13
Ruitersweg, 1211KT Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Brinkweg 41, 1211RN Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Koningsstraat 14311, 1211NN Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Ruitersweg 40, 1211KW Hilversum

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Havenstraatbuurt

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Havenstraatbuurt

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement