Bodembeschermingsvergunning Beresteinseweg 54 Hilversum

Vrijdag 7 november 2014

Beresteinseweg 54, 1217TK Hilversum

Ontvang updates voor Boomberg

Inzake het adres Beresteinseweg 54 1217TK te Hilversum is op vrijdag 7 november 2014 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet bodembescherming

Bekijk alle bekendmakingen in Boomberg

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Beresteinseweg 54
1217TK Hilversum

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
September 2026
Burgemeester Schooklaan 18, 1217LZ Hilversum

Nieuw bedrijf
September 2026
Burgemeester Schooklaan 18, 1217LZ Hilversum

Nieuw bedrijf
September 2026
Burgemeester Gülcherlaan 1, 1217NX Hilversum

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Bergweg 16F, 1217SE Hilversum

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Vaartweg 19015, 1217SZ Hilversum

Faillissement
Woensdag 2-9-2026
's-Gravelandseweg 71, 1217EJ Hilversum

Faillissement
Woensdag 2-9-2026
's-Gravelandseweg 71, 1217EJ Hilversum

Binnenkijken bij
Dinsdag 1-9-2026
Vaartweg 181A, 1217SR Hilversum

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Boomberg

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Boomberg

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement