Milieuvergunning Egelstraat Hilversum

Vrijdag 7 oktober 2022

Egelstraat , 1216AA Hilversum

Ontvang updates voor Het Rode Dorp

Kennisgeving wet bodembescherming besluit uniforme sanering (bus). De betreffende lokatie ligt in de wijk Zuidwest in de buurt Het Rode Dorp. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Het Rode Dorp

Overheidsinstantie betrokken bij milieuvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar milieuvergunning betrekking op heeft

Egelstraat
1216AA Hilversum

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Bodemanstraat 5, 1216AH Hilversum

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Bodemanstraat 1A, 1216AH Hilversum

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Bodemanstraat 3A, 1216AH Hilversum

Binnenkijken bij
Vrijdag 28-8-2026
Eekhoornstraat 4, 1216AS Hilversum

112 melding
Donderdag 27-8-2026 om 14:27
Bodemanstraat, Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Bodemanstraat 53, 1216AJ Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Loosdrechtseweg 30, 1215JW Hilversum

Binnenkijken bij
Zaterdag 22-8-2026
Loosdrechtseweg 80, 1215JZ Hilversum

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Het Rode Dorp

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Het Rode Dorp

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement