Bodembeschermingsvergunning Koggenrandweg Middenmeer

Vrijdag 12 december 2014

Koggenrandweg , 1775RG Middenmeer

Ontvang updates voor Verspreide huizen Middenmeer

Inzake het adres Koggenrandweg 1775RG te Middenmeer is op vrijdag 12 december 2014 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Bodembeschermingsvergunning

Bekijk alle bekendmakingen in Verspreide huizen Middenmeer

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Koggenrandweg
1775RG Middenmeer

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 16:47
Waardweg, 1775PJ Middenmeer

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 14:56
Medemblikkersluisweg, 1775RH Middenmeer

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 10:49
Medemblikkersluisweg, 1775RH Middenmeer

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 10:49
Medemblikkersluisweg, 1775RH Middenmeer

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 20:08
Wagenpad, 1775RJ Middenmeer

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 13:46
Alkmaarseweg, 1775PP Middenmeer

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 13:46
Alkmaarseweg, 1775PP Middenmeer

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 18:37
Wagenpad, 1775RJ Middenmeer

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Middenmeer

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Verspreide huizen Middenmeer

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement