Meldingen Krententuin Hoorn

Maandag 28 februari 2022

Krententuin , 1621DG Hoorn

Ontvang updates voor Binnenstad - Buurt 10 01

Melding besluit uniforme saneringen krententuin t.h.v. nummer 24 te hoorn. De betreffende lokatie ligt in de wijk Binnenstad in de buurt Binnenstad - Buurt 10 01. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Binnenstad - Buurt 10 01

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

Krententuin
1621DG Hoorn

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 14:47
Hoofd, 1621AM Hoorn

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 11:04
Appelhaven, 1621BB Hoorn

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 22:55
Italiaanse Zeedijk, Hoorn

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 22:55
Italiaanse Zeedijk, Hoorn

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 19:36
Gerritsland, Hoorn

Binnenkijken bij
Vrijdag 4-9-2026
Oosterkerksteeg 1A, 1621BX Hoorn (NH)

Nieuw bedrijf
September 2026
Visserseiland 108, 1621AA Hoorn

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 21:45
Gerritsland, 1621CB Hoorn

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad - Buurt 10 01

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Binnenstad - Buurt 10 01

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement