Overig Trekvaart IJsselmuiden

Dinsdag 3 november 2020

Trekvaart , 8271AA IJsselmuiden

Ontvang updates voor Trekvaart

Kennisgeving besluit op het instemmen met een evaluatie van een bodemsanering voor de locatie trekvaart 33 in ijsselmuiden. De betreffende lokatie ligt in de wijk IJsselmuiden in de buurt Trekvaart. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Overijssel en is gevestigd op Luttenbergstraat te Zwolle.

Bekijk alle bekendmakingen in Trekvaart

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Overijssel
Beschrijving instantie
Missie van de provincie Overijssel: De provincie Overijssel is een middenbestuur dat vernieuwt, inspireert en initiatief neemt. Dat met respect voor traditie vooruit kijkt en investeert in grote, vernieuwende projecten op regionale schaal. Zonodig als regisseur, smeden we coalities met tal van partners om resultaten te boeken voor de inwoners van Overijssel. Ons doel is dat iedereen hier gezond en plezierig kan wonen, werken en recreëren. In een omgeving met balans tussen rust, ruimte én dynamiek. We laten zien dat de provincie er toe doet. Dat we het verschil durven maken. We pakken door, maken keuzes en nemen risico’s. Dit alles met oog voor de verschillen die er zijn, die Overijssel juist aantrekkelijk en veelzijdig maken.
Contact e-mail adres
postbus@overijssel.nl
E-mail adres
postbus@overijssel.nl
Telefoon
038 499 88 99
Fax
038 425 48 88
Bezoekadres
Luttenbergstraat, 8012 EE Zwolle
Correspondentie adres
Postbus 10078, 8000 GB Zwolle

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Trekvaart
8271AA IJsselmuiden

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Tolhek 50, 8271LJ IJsselmuiden

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Veerschuit 3, 8271LK IJsselmuiden

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Lijnpad 9, 8271LB IJsselmuiden

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Jaagpad 16, 8271LA IJsselmuiden

112 melding
Zondag 23-8-2026 om 10:24
Trekvaart, IJsselmuiden

112 melding
Zondag 23-8-2026 om 10:21
Trekvaart, IJsselmuiden

112 melding
Woensdag 5-8-2026 om 21:00
De Bogaard, IJsselmuiden

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Turfschip 20, 8271LC IJsselmuiden

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Trekvaart

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Trekvaart

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement