Bodembeschermingsvergunning Rustenburgerdijk Ursem

Maandag 29 december 2014

Rustenburgerdijk , 1645RB Ursem

Ontvang updates voor Rustenburg

Inzake het adres Rustenburgerdijk 1645RB te Ursem is op maandag 29 december 2014 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet Bodembescherming (Besluit Uniforme Saneringen)

Bekijk alle bekendmakingen in Rustenburg

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Rustenburgerdijk
1645RB Ursem

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 03:30
Rustenburgerdijk, 1645RB Ursem

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 12:33
Huigendijk, Ursem

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Huigendijk 8, 1645RD Ursem (Gem. Koggenland)

112 melding
Dinsdag 11-8-2026 om 10:59
Rustenburgerdijk, 1645RB Ursem

112 melding
Dinsdag 4-8-2026 om 10:21
Huigendijk, 1645RD Ursem

Binnenlands nieuws
Maandag 27-7-2026
Rustenburg

112 melding
Woensdag 1-7-2026 om 18:30
Drechterlandsedijk, 1645RJ Ursem

Binnenlands nieuws
Woensdag 1-7-2026
Rustenburg

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Rustenburg

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Rustenburg

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement