Bodembeschermingsvergunning Zuideinde 213 Oostzaan

Maandag 10 november 2014

Zuideinde 213, 1511GE Oostzaan

Ontvang updates voor Zuideinde

Inzake het adres Zuideinde 213 1511GE te Oostzaan is op maandag 10 november 2014 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet bodembescherming

Bekijk alle bekendmakingen in Zuideinde

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Zuideinde 213
1511GE Oostzaan

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 16:49
Verlengde Stellingweg, 1511HW Oostzaan

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 16:47
Verlengde Stellingweg, 1511HW Oostzaan

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Zuideinde 253, 1511GN Oostzaan

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Zuideinde 192, 1511GL Oostzaan

112 melding
Maandag 17-8-2026 om 05:59
Westeinde, 1511MA Oostzaan

112 melding
Maandag 17-8-2026 om 04:39
Westeinde, 1511MA Oostzaan

112 melding
Dinsdag 11-8-2026 om 07:22
Westeinde, 1511MA Oostzaan

112 melding
Dinsdag 11-8-2026 om 06:22
Westeinde, 1511MA Oostzaan

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zuideinde

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Zuideinde

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement