Beschikking Wet bodembescherming, Burgemeester Winkellaan 1 en 3 te Nootdorp

Dinsdag 24 maart 2020

2 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Achter het Raadhuis

Beschikking wet bodembescherming, burgemeester winkellaan 1 en 3 te nootdorp. De betreffende lokatie ligt in de wijk Nootdorp in de buurt Achter het Raadhuis. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Zuid-Holland en is gevestigd op Zuid-Hollandplein te Den Haag.

Bekijk alle bekendmakingen in Achter het Raadhuis

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Zuid-Holland
Contact e-mail adres
zuidholland@pzh.nl
E-mail adres
zuidholland@pzh.nl
Telefoon
0704416611
Bezoekadres
Zuid-Hollandplein, 2596 AW Den Haag
Correspondentie adres
Postbus 90602, 2509 LP Den Haag

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Burgemeester Winkellaan 1
2631HG Nootdorp
Burgemeester Winkellaan 3
2631HG Nootdorp

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 10:59
Zegge, Nootdorp

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 10:59
Zegge, Nootdorp

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 10:56
Zegge, Nootdorp

Binnenkijken bij
Vrijdag 4-9-2026
Kievitsbloem 21, 2631TV Nootdorp

Binnenkijken bij
Vrijdag 4-9-2026
Lobelia 14, 2631VJ Nootdorp

Nieuw bedrijf
September 2026
Vrouwenmantel 9, 2631WD Nootdorp

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Spirea 8, 2631VM Nootdorp

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 08:24
Ridderspoor, 2631TL Nootdorp

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Achter het Raadhuis

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Achter het Raadhuis

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement