Bodembeschermingsvergunning Purmersteenweg 3 Purmerend

Vrijdag 8 augustus 2014

Purmersteenweg 3, 1441DK Purmerend

Ontvang updates voor Stationsbuurt

Inzake het adres Purmersteenweg 3 1441DK te Purmerend is op vrijdag 8 augustus 2014 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet bodembescherming

Bekijk alle bekendmakingen in Stationsbuurt

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Purmersteenweg 3
1441DK Purmerend

Meer meldingen in deze omgeving

Onroerend goed
Vrijdag 28-8-2026
Stationsweg 16, 1441EJ Purmerend

Onroerend goed
Donderdag 27-8-2026
Stationsweg 11, 1441EJ Purmerend

112 melding
Zondag 23-8-2026 om 19:53
Populierenstraat, 1441DP Purmerend

112 melding
Zaterdag 15-8-2026 om 10:58
Magnoliastraat, 1441DV Purmerend

Binnenkijken bij
Zaterdag 15-8-2026
Purmersteenweg 3A09, 1441DK Purmerend

112 melding
Zaterdag 8-8-2026 om 03:55
Lindestate, 1441ZW Purmerend

112 melding
Donderdag 6-8-2026 om 14:56
Plataanstate, 1441ZT Purmerend

112 melding
Woensdag 5-8-2026 om 15:18
Wolthuissingel, 1441DN Purmerend

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Stationsbuurt

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Stationsbuurt

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement