Apv Vergunning Hendrik Jan van Opstallstraat Rijssen

Dinsdag 7 februari 2017

Hendrik Jan van Opstallstraat , 7462DM Rijssen

Ontvang updates voor Kern rand Zuid

Besluiten apv in volgorde ziet u de datum, de omschrijving en de locatie van de activiteit, de aanvrager, het interne nummer en tussen haakjes de verzenddatum. apv 31-01-17, standplaatsvergunning vishandel, parkeerplaats h.j. van opstallstraat, 7462dm, van de maat, 1710021 (31-01-17) belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen 6 weken na de verzenddatum een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders, postbus 244, 7460 ae rijssen. lees meer in de toelichting in het kader onder punt 12. toelichting alle plannen, (ontwerp)besluiten, vergunningen en meldingen kunt u tijdens kantooruren inzien in het gemeentehuis bij het loket ruimtelijk domein. daar kunt u ook terecht voor meer informatie. de medewerkers van dit loket zijn telefonisch bereikbaar op (0548) 854 837. bezwaar binnen 6 weken na de verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders, postbus 244, 7460 ae rijssen. tijdens de bezwaarprocedure geldt het genomen besluit. hebt u een spoedeisend belang bij schorsing van het besluit? dan kunt u naast het bezwaarschrift een verzoek om voorlopige voorziening indienen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank overijssel, afdeling bestuursrecht, postbus 10067, 8000 gb zwolle. meer informatie over bezwaar vindt u op www.rijssen-holten.nl/bezwaar. De betreffende lokatie ligt in de wijk Stad Rijssen in de buurt Kern rand Zuid. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Rijssen-Holten en is gevestigd op Schild te Rijssen.

Bekijk alle bekendmakingen in Kern rand Zuid

Overheidsinstantie betrokken bij apv vergunning

Instantie
Gemeente Rijssen-Holten
Contact e-mail adres
gemeente@rijssen-holten.nl
E-mail adres
gemeente@rijssen-holten.nl
Telefoon
(0548)854854
Bezoekadres
Schild, 7461 DD RIJSSEN
Correspondentie adres
Postbus 244, 7460 AE RIJSSEN

Adres(sen) waar apv vergunning betrekking op heeft

Hendrik Jan van Opstallstraat
7462DM Rijssen

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
September 2026
Hagslagen 164, 7462KK Rijssen

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
De Hofstee 127, 7462WH Rijssen

Binnenkijken bij
Woensdag 26-8-2026
Holterstraatweg 80, 7462TX Rijssen

Binnenkijken bij
Woensdag 26-8-2026
Baankamp 22A, 7462TD Rijssen

Binnenkijken bij
Maandag 24-8-2026
Hagslagen 163, 7462KD Rijssen

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Molenstraat 22, 7462TL Rijssen

Binnenkijken bij
Zaterdag 22-8-2026
Holterstraatweg 20, 7462TW Rijssen

Binnenkijken bij
Donderdag 20-8-2026
Munsterhof 5, 7462KN Rijssen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kern rand Zuid

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Kern rand Zuid

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement