Overig Korte Stadionweg 103 Rotterdam

Maandag 15 juli 2013

Korte Stadionweg 103, 3077ME Rotterdam

Ontvang updates voor Oud-IJsselmonde

Rotterdam, korte stadionweg 904/906. De betreffende lokatie ligt in de wijk IJsselmonde in de buurt Oud-IJsselmonde. De betrokken overheidsinstantie is Waterschap Hollandse Delta en is gevestigd op Handelsweg te Ridderkerk.

Bekijk alle bekendmakingen in Oud-IJsselmonde

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Waterschap Hollandse Delta
Beschrijving instantie
Gebied: Albrandswaard, Barendrecht, Binnenmaas, Brielle, Cromstrijen, Dordrecht, Goeree-Overflakkee, Hellevoetsluis, Hendrik-Ido-Ambacht, Korendijk, Nissewaard, Oud-Beijerland, Ridderkerk, Rotterdam, Strijen, Westvoorne en Zwijndrecht.
Contact e-mail adres
info@wshd.nl
E-mail adres
info@wshd.nl
Telefoon
088 974 30 00
Fax
088 974 30 01
Bezoekadres
Handelsweg, 2988 DC Ridderkerk
Correspondentie adres
Postbus 4103, 2980 GC Ridderkerk

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Korte Stadionweg 103
3077ME Rotterdam

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 18:18
Korte Stadionweg, Rotterdam

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 18:01
Korte Stadionweg, Rotterdam

Nieuw bedrijf
September 2026
Bertus Bulstraat 13, 3077MR Rotterdam

Nieuw bedrijf
September 2026
Adriaan Kooningsstraat 262, 3077ML Rotterdam

Nieuw bedrijf
September 2026
Soetentijtstraat 13, 3077LM Rotterdam

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 22:53
Starstraat, 3077ZE Rotterdam

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 22:50
Starstraat, 3077ZE Rotterdam

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 14:37
Adriaan Kooningsstraat, 3077ML Rotterdam

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oud-IJsselmonde

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Oud-IJsselmonde

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement