Omgevingsvergunning - Beschikking verleend regulier, Volendamlaan 670 en 690 tot en met 712, Escamplaan 281 tot en met 293, 297 tot en met 303 en 313 te Den Haag

Dinsdag 10 januari 2023

4 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Leyenburg

Het gewijzigd uitvoeren van de verleende vergunningen met kenmerk 202112703/8119278 dd 6-1-2022 en 202205738/8319680 dd 10-6-2022 voor het veranderen van het winkelcentrum leyenburg volendamlaan 670 en 690 tot en met 712, escamplaan 281 tot en met 293, 297-303 en 313 en het uitvoeren ... De betreffende lokatie ligt in de wijk Leyenburg in de buurt Leyenburg. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Den Haag en is gevestigd op Spui te 'S-Gravenhage.

Bekijk alle bekendmakingen in Leyenburg

Overheidsinstantie betrokken bij bouwvergunning

Instantie
Gemeente Den Haag
Telefoon
14070
Bezoekadres
Spui, 2511 BT 'S-GRAVENHAGE
Correspondentie adres
Postbus 12600, 2500 DJ 'S-GRAVENHAGE

Adres(sen) waar bouwvergunning betrekking op heeft

Escamplaan
2547EA 's-Gravenhage
Escamplaan
2547GP 's-Gravenhage
Volendamlaan
2547CK 's-Gravenhage
Escamplaan
2547EK 's-Gravenhage

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 07:09
Charlotte Jacobslaan, 2545AB 's-Gravenhage

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 05:17
Charlotte Jacobslaan, 2545AB 's-Gravenhage

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Vreeswijkstraat 829, 2546AW Den Haag

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Amerongenstraat 28, 2546VW Den Haag

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Veenendaalkade 46, 2547AR Den Haag

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Wormerveerstraat 50, 2547XT Den Haag

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Jaarsveldstraat 173, 2546CN Den Haag

Nieuw bedrijf
September 2026
Driebergenstraat 184, 2546BP 's-Gravenhage

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Leyenburg

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Leyenburg

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement