Gemeente Sittard-Geleen – Ontheffing geluidhinder APV art 4:6 lid 1, dossiernummer APV19.001, ter hoogte van het spoortraject Sittard-Roermond van km 21,1 tot 22,6

Woensdag 13 februari 2019

2 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Overhoven

Gemeente sittard-geleen – ontheffing geluidhinder apv art 4:6 lid 1, dossiernummer apv19.001, ter hoogte van het spoortraject sittard-roermond van km 21,1 tot 22,6. De betreffende lokatie ligt in de wijk Overhoven in de buurt Overhoven. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Sittard-Geleen en is gevestigd op Hub Dassenplein te Sittard.

Bekijk alle bekendmakingen in Overhoven

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Gemeente Sittard-Geleen
Contact e-mail adres
info@sittard-geleen.nl
E-mail adres
info@sittard-geleen.nl
Telefoon
14046
Bezoekadres
Hub Dassenplein, 6131 LB SITTARD
Correspondentie adres
Postbus 18, 6130 AA SITTARD

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Rijksweg Noord 301
6136AC Sittard
Stationsplein 2
6131AS Sittard

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 14:03
Reinoud-Flat, 6136DJ Sittard

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 13:36
Schaloenstraat, 6136CM Sittard

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Elisabeth van Barstraat 37, 6131CA Sittard

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 15:48
Geldersestraat, 6136AT Sittard

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 15:46
Geldersestraat, 6136AT Sittard

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 17:50
Geldersestraat, 6136AS Sittard

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 15:31
Vouerweg, 6136AK Sittard

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 12:31
Heistraat, Sittard

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Overhoven

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Overhoven

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement