Bouwvergunning Vosseberg Onstwedde

Vrijdag 18 november 2022

Vosseberg , 9591TN Onstwedde

Ontvang updates voor Onstwedde Buitengebied Zuid

Z-22-106502- gemeente stadskanaal - verlenging beslistermijn omgevingsvergunning (reguliere procedure), vosseberg 21 in onstwedde. De betreffende lokatie ligt in de wijk Onstwedde in de buurt Onstwedde Buitengebied Zuid. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Stadskanaal en is gevestigd op Raadhuisplein te Stadskanaal.

Bekijk alle bekendmakingen in Onstwedde Buitengebied Zuid

Overheidsinstantie betrokken bij bouwvergunning

Instantie
Gemeente Stadskanaal
Contact e-mail adres
gemeente@stadskanaal.nl
E-mail adres
gemeente@stadskanaal.nl
Telefoon
(0599)631631
Bezoekadres
Raadhuisplein, 9501 SZ STADSKANAAL
Correspondentie adres
Postbus 140, 9500 AC STADSKANAAL

Adres(sen) waar bouwvergunning betrekking op heeft

Vosseberg
9591TN Onstwedde

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Vledderhuizen 10, 9591TK Onstwedde

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 16:35
Markeweg, 9591TJ Onstwedde

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 16:11
Markeweg, 9591TJ Onstwedde

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 16:11
Markeweg, 9591TJ Onstwedde

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 15:21
Markeweg, 9591TJ Onstwedde

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Veenhuizerweg 6, 9591TB Onstwedde

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Vledderhuizen 28, 9591TL Onstwedde

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Veenhuizerweg 6A, 9591TB Onstwedde

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Onstwedde Buitengebied Zuid

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Onstwedde Buitengebied Zuid

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement