Overig Hoofdstraat Bovenkarspel

Vrijdag 14 april 2023

Hoofdstraat , 1611AE Bovenkarspel

Ontvang updates voor Bovenkarspel-Centrum

Wet bodembescherming hoofdstraat 195 te bovenkarspel. De betreffende lokatie ligt in de wijk Wijk 01 in de buurt Bovenkarspel-Centrum. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Bovenkarspel-Centrum

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Hoofdstraat
1611AE Bovenkarspel

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 18:12
Hoofdstraat, 1611AE Bovenkarspel

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 21:39
1611BN Bovenkarspel

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 10:57
Pijlkruid, 1611BZ Bovenkarspel

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 22:36
Pijlkruid, 1611BZ Bovenkarspel

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 12:25
De Gouw, 1611BS Bovenkarspel

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 10:22
Hoofdstraat, 1611AD Bovenkarspel

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 06:42
Hoofdstraat, 1611AD Bovenkarspel

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 15:31
Hoofdstraat, 1611AE Bovenkarspel

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bovenkarspel-Centrum

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Bovenkarspel-Centrum

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement