Ontvangen evenementenvergunning A2017-108\SXO20260423, diverse wegen in Oud Stein

Woensdag 5 april 2017

3 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Oud-Stein

Ontvangen evenementenvergunning a2017-108\sxo20260423, diverse wegen in oud stein. De betreffende lokatie ligt in de wijk Stein in de buurt Oud-Stein. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Stein en is gevestigd op Stadhouderslaan te Stein Lb.

Bekijk alle bekendmakingen in Oud-Stein

Overheidsinstantie betrokken bij evenementenvergunning

Instantie
Gemeente Stein
Contact e-mail adres
info@gemeentestein.nl
E-mail adres
info@gemeentestein.nl
Telefoon
(046)4359393
Bezoekadres
Stadhouderslaan, 6171 KP STEIN LB
Correspondentie adres
Postbus 15, 6170 AA STEIN LB

Adres(sen) waar evenementenvergunning betrekking op heeft

Kerkstraat 17
6171EC Stein
Kruisstraat 16
6171GG Stein
Valderstraat 38
6171EM Stein

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
September 2026
Kelderstraat 41, 6171GA Stein

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Havenstraat 14, 6171EE Stein

112 melding
Vrijdag 21-8-2026 om 07:02
Scharbergweg, 6171GV Stein

Binnenkijken bij
Donderdag 20-8-2026
Havenzicht 8, 6171ED Stein

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Haven 20, 6171EG Stein

Binnenkijken bij
Zaterdag 25-7-2026
Havenstraat 21A, 6171ED Stein

112 melding
Zaterdag 25-7-2026 om 00:17
Kelderstraat, Stein

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Reekstraat 1, 6171VW Stein

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oud-Stein

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Oud-Stein

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement