Meldingen De Ruyterstraat Oudeschild

Woensdag 7 september 2022

De Ruyterstraat , 1792AK Oudeschild

Ontvang updates voor Oudeschild

Wet bodembescherming besluit uniforme saneringen de ruyterstraat 61 te oudeschild in de gemeente texel. De betreffende lokatie ligt in de wijk Het Oude Land en duingebied in de buurt Oudeschild. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Oudeschild

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

De Ruyterstraat
1792AK Oudeschild

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 22:23
Trompstraat, Oudeschild

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Heemskerckstraat 40, 1792AC Oudeschild

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Skillerveld 10, 1792BR Oudeschild

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
De Ruyterstraat 122, 1792AP Oudeschild

112 melding
Donderdag 20-8-2026 om 18:24
Haven, 1792AE Oudeschild

112 melding
Vrijdag 14-8-2026 om 13:36
De Houtmanstraat, Oudeschild

Binnenkijken bij
Vrijdag 14-8-2026
De Ruyterstraat 45, 1792AJ Oudeschild

112 melding
Woensdag 12-8-2026 om 17:58
Haven, 1792AE Oudeschild

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oudeschild

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Oudeschild

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement