Overig Jan Ayeslag Den Hoorn

Vrijdag 23 juli 2021

Jan Ayeslag , 1797RM Den Hoorn

Ontvang updates voor Verspreide huizen De Koog en het Duingebied

Kennisgeving. De betreffende lokatie ligt in de wijk Het Oude Land en duingebied in de buurt Verspreide huizen De Koog en het Duingebied. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Verspreide huizen De Koog en het Duingebied

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Jan Ayeslag
1797RM Den Hoorn

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 14:52
Pelikaanweg, De Koog

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Ruigendijk 21, 1796MP De Koog

112 melding
Zaterdag 15-8-2026 om 12:27
Ruigendijk, 1796MP De Koog

112 melding
Zaterdag 15-8-2026 om 12:23
Ruigendijk, 1796MP De Koog

112 melding
Vrijdag 14-8-2026 om 17:54
Randweg, 1796MV De Koog

112 melding
Vrijdag 14-8-2026 om 17:51
Randweg, 1796MV De Koog

112 melding
Woensdag 12-8-2026 om 14:09
Ruigendijk, 1796MP De Koog

112 melding
Woensdag 12-8-2026 om 14:02
Ruigendijk, 1796MP De Koog

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen De Koog en het Duingebied

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Verspreide huizen De Koog en het Duingebied

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement