Natuurbeschermingsvergunning Middellandseweg 12 Oudeschild

Dinsdag 1 maart 2016

Middellandseweg 12, 1792CG Oudeschild

Ontvang updates voor Verspreide huizen Op Het Oude Land

Inzake het adres Middellandseweg 12 1792CG te Oudeschild is op dinsdag 1 maart 2016 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een natuurbeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Natuurbeschermingswet

Bekijk alle bekendmakingen in Verspreide huizen Op Het Oude Land

Aanvullende gegevens natuurbeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij natuurbeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar natuurbeschermingsvergunning betrekking op heeft

Middellandseweg 12
1792CG Oudeschild

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 11:20
Lancasterdijk, 1794GV Oosterend

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 13:50
Oosterenderweg, De Waal

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 13:38
Oosterenderweg, De Waal

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 16:34
IJsdijk, 1792CB Oudeschild

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 16:34
IJsdijk, 1792CB Oudeschild

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 16:17
IJsdijk, 1792CB Oudeschild

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 18:01
Kadijksweg, 1791LT Den Burg

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Dijkmanshuizen 7, 1792CD OUDESCHILD

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Op Het Oude Land

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Verspreide huizen Op Het Oude Land

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement