BUS, melding ontvangen, Dorpscentrum t.h.v. Dorpsstraat - Prinses Irenelaan (ow) te Uithoorn

Vrijdag 9 april 2021

2 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Dorpscentrumcentrum

Bus, melding ontvangen, dorpscentrum t.h.v. dorpsstraat - prinses irenelaan (ow) te uithoorn. De betreffende lokatie ligt in de wijk Dorpscentrum in de buurt Dorpscentrumcentrum. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Dorpscentrumcentrum

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Dorpsstraat
1421AR Uithoorn
Prinsenhofje
1421CX Uithoorn

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Dorpsstraat 33, 1421AR Uithoorn

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Dorpsstraat 35, 1421AS Uithoorn

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Dorpsstraat 33B, 1421AR Uithoorn

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Dorpsstraat 33A, 1421AR Uithoorn

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Dorpsstraat 33F, 1421AR Uithoorn

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Dorpsstraat 33D, 1421AR Uithoorn

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Dorpsstraat 33C, 1421AR Uithoorn

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Dorpsstraat 33E, 1421AR Uithoorn

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Dorpscentrumcentrum

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Dorpscentrumcentrum

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement