Bodembeschermingsvergunning Duinvlietstraat Velsen-Noord

Donderdag 2 oktober 2014

Duinvlietstraat , 1951XE Velsen-Noord

Ontvang updates voor Duinvlietbuurt

Inzake het adres Duinvlietstraat 1951XE te Velsen-Noord is op donderdag 2 oktober 2014 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet Bodembescherming

Bekijk alle bekendmakingen in Duinvlietbuurt

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Duinvlietstraat
1951XE Velsen-Noord

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Stratingplantsoen 95, 1951ES Velsen-Noord

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 19:58
Stratingplantsoen, 1951EP Velsen-Noord

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 11:18
Stratingplantsoen, 1951ER Velsen-Noord

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 02:48
De Raetstraat, Velsen-Noord

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 15:53
Wardenaarstraat, 1951XP Velsen-Noord

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 15:53
Wardenaarstraat, 1951XP Velsen-Noord

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 13:32
Duinvlietstraat, Velsen-Noord

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 11:25
Stratingplantsoen, 1951ER Velsen-Noord

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Duinvlietbuurt

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Duinvlietbuurt

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement