Provincie Noord-Holland - Wabo, reguliere procedure, aanvraag ontvangen, nabij de Wenckebachstraat en 2e Rijksbinnenhaven, Velsen, remmingwerk

Vrijdag 17 juli 2020

2 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Westerwijkbuurt

Provincie noord-holland - wabo, reguliere procedure, aanvraag ontvangen, nabij de wenckebachstraat en 2e rijksbinnenhaven, velsen, remmingwerk. De betreffende lokatie ligt in de wijk Velsen-Noord in de buurt Westerwijkbuurt. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Westerwijkbuurt

Overheidsinstantie betrokken bij omgevingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar omgevingsvergunning betrekking op heeft

Rooswijkweg 316
1951ME Velsen-Noord
Noordersluisweg 75
1951JR Velsen-Noord

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 10:06
Wenckebachstraat, 1951JW Velsen-Noord

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 17:48
Grote Hout- of Koningsweg, 1951GW Velsen-Noord

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 17:48
Grote Hout- of Koningsweg, 1951GW Velsen-Noord

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 10:00
Rooswijkweg, 1951ML Velsen-Noord

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 10:00
Rooswijkweg, 1951ML Velsen-Noord

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 08:51
Grote Hout- of Koningsweg, 1951GP Velsen-Noord

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Rooswijkweg 1, 1951MH Velsen-Noord

112 melding
Woensdag 26-8-2026 om 17:24
Rooswijkweg, 1951MJ Velsen-Noord

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Westerwijkbuurt

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Westerwijkbuurt

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement