Provincie Zuid-Holland - Verkeersbesluit N457 -

Dinsdag 2 februari 2021

2 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Verspreide bebouwing Moordrecht

Provincie zuid-holland - verkeersbesluit n457 -. De betreffende lokatie ligt in de wijk Moordrecht wijk 03 in de buurt Verspreide bebouwing Moordrecht. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Zuid-Holland en is gevestigd op Zuid-Hollandplein te Den Haag.

Bekijk alle bekendmakingen in Verspreide bebouwing Moordrecht

Overheidsinstantie betrokken bij verkeersbesluit

Instantie
Provincie Zuid-Holland
Contact e-mail adres
zuidholland@pzh.nl
E-mail adres
zuidholland@pzh.nl
Telefoon
0704416611
Bezoekadres
Zuid-Hollandplein, 2596 AW Den Haag
Correspondentie adres
Postbus 90602, 2509 LP Den Haag

Adres(sen) waar verkeersbesluit betrekking op heeft

Provincialeweg
2841LH Moordrecht
Zesde Tochtweg
2742KR Waddinxveen

Meer meldingen in deze omgeving

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
West Ringdijk 52, 2841LW Moordrecht

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 08:35
Spoorweglaan, 2841LR Moordrecht

112 melding
Woensdag 12-8-2026 om 11:43
Spoorweglaan, 2841LR Moordrecht

Faillissement
Donderdag 6-8-2026
Middelweg 20, 2841LB Moordrecht

Faillissement
Donderdag 6-8-2026
Middelweg 20, 2841LB Moordrecht

Faillissement
Donderdag 9-7-2026
Middelweg 20, 2841LB Moordrecht

Faillissement
Donderdag 9-7-2026
West Ringdijk 40, 2841LW Moordrecht

Faillissement
Donderdag 9-7-2026
West Ringdijk 40, 2841LW MOORDRECHT

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide bebouwing Moordrecht

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Verspreide bebouwing Moordrecht

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement