Wet natuurbescherming ontheffing verleend aan Stichting Ymere renovatie van woningen aan Kastanjelaan 2, Plataanlaan 2-26 en Papelaan 61a te Weesp.

Woensdag 19 oktober 2022

2 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Hogewey Midden

Wet natuurbescherming ontheffing verleend aan stichting ymere renovatie van woningen aan kastanjelaan 2, plataanlaan 2-26 en papelaan 61a te weesp. De betreffende lokatie ligt in de wijk Hogewey in de buurt Hogewey Midden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Hogewey Midden

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Kastanjelaan
1382RC Weesp
Papelaan
1382RJ Weesp

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Gemeenschapspolderweg 407, 1382GL Weesp

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 11:20
Sinnigvelderstraat, Weesp

Binnenkijken bij
Woensdag 26-8-2026
Kostverlorenstraat 957, 1382BH Weesp

112 melding
Zaterdag 22-8-2026 om 18:38
Sinnigvelderstraat, 1382GG Weesp

Binnenkijken bij
Vrijdag 14-8-2026
Sinnigvelderstraat 389g, 1382GB Weesp

112 melding
Donderdag 23-7-2026 om 16:41
Waarschapsstraat, Weesp

112 melding
Donderdag 23-7-2026 om 14:14
Sinnigvelderstraat, Weesp

112 melding
Maandag 13-7-2026 om 15:42
Lageweyselaan, Weesp

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hogewey Midden

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Hogewey Midden

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement