Wet natuurbescherming Definitief-wijzigingsbesluit Dorpsstraat 121A te Jisp en Jisperdijk 7A te Wijdewormer

Dinsdag 30 januari 2024

2 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Jisp

Wet natuurbescherming definitief-wijzigingsbesluit dorpsstraat 121a te jisp en jisperdijk 7a te wijdewormer. De betreffende lokatie ligt in de wijk Jisp in de buurt Jisp. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Jisp

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Dorpsstraat
1546LH Jisp
Jisperdijk
1456BB Wijdewormer

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zondag 9-8-2026 om 12:39
Weiver, Jisp

112 melding
Zaterdag 25-7-2026 om 08:54
Dorpsstraat, Jisp

Binnenkijken bij
Dinsdag 14-7-2026
Dorpsstraat 55, 1546LE Jisp

112 melding
Zaterdag 4-7-2026 om 09:25
Molenpad, 1546LC Jisp

112 melding
Zaterdag 4-7-2026 om 09:13
Molenpad, 1546LC Jisp

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Weiver 52, 1546LB Jisp

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Dorpsstraat 31, 1546LE Jisp

112 melding
Zondag 28-6-2026 om 02:45
Molenpad, 1546LC Jisp

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Jisp

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Jisp

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement