Overig Jisperdijk Wijdewormer

Maandag 18 maart 2024

Jisperdijk , 1456BB Wijdewormer

Ontvang updates voor Verspreide huizen Kanaal- en Oudelandsdijk

Wet natuurbescherming besluit verzoek intrekken van natuurtoestemming melkrundveehouderij aan de jisperdijk 7a te wijdewormer. De betreffende lokatie ligt in de wijk Jisp in de buurt Verspreide huizen Kanaal- en Oudelandsdijk. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Verspreide huizen Kanaal- en Oudelandsdijk

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Jisperdijk
1456BB Wijdewormer

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Neckerstraat 22WB, 1456BD Wijdewormer

112 melding
Zaterdag 25-7-2026 om 13:01
Kanaaldijk, 1456BG Wijdewormer

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Kanaaldijk 1, 1458PP Spijkerboor

Binnenkijken bij
Dinsdag 14-7-2026
Neckerstraat 157, 1456BC Wijdewormer

Binnenkijken bij
Dinsdag 14-7-2026
Neckerstraat 137, 1456BC Wijdewormer

112 melding
Zaterdag 4-7-2026 om 14:54
Neckerstraat, Wijdewormer

112 melding
Maandag 29-6-2026 om 10:35
Kanaaldijk, Spijkerboor

112 melding
Maandag 29-6-2026 om 06:24
Kanaaldijk, Spijkerboor

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Kanaal- en Oudelandsdijk

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Verspreide huizen Kanaal- en Oudelandsdijk

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement