Bodembeschermingsvergunning Veerdijk 43 Wormer

Vrijdag 24 mei 2013

Veerdijk 43, 1531MS Wormer

Ontvang updates voor Westeinde

Inzake het adres Veerdijk 43 1531MS te Wormer is op vrijdag 24 mei 2013 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet bodembescherming

Bekijk alle bekendmakingen in Westeinde

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Veerdijk 43
1531MS Wormer

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 11:46
Koningsbergen, Wormer

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 14:19
Knollendammerstraat, Wormer

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 14:12
Knollendammerstraat, Wormer

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 20:43
De Karsseboom, 1531PP Wormer

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Lucullus 11, 1531BP Wormer

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 01:52
Watertoren, 1531NG Wormer

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 01:52
Watertoren, 1531NG Wormer

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Stofkuipstraat 3, 1531NC Wormer

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Westeinde

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Westeinde

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement