Bodembeschermingsvergunning Veerdijk Wormer

Maandag 8 december 2014

Veerdijk , 1531MS Wormer

Ontvang updates voor Westeinde

Inzake het adres Veerdijk 1531MS te Wormer is op maandag 8 december 2014 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet Bodembescherming

Bekijk alle bekendmakingen in Westeinde

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Veerdijk
1531MS Wormer

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 14:58
Rigastraat, Wormer

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 20:31
Rouenweg, 1531BR Wormer

Binnenkijken bij
Vrijdag 4-9-2026
Hier 5 kamer Maisonnette (Bouwnr. A1-2), 1531MA Wormer

Binnenkijken bij
Vrijdag 4-9-2026
Hier 5 kamer Maisonnette (Bouwnr. A1-5), 1531MA Wormer

Onroerend goed
Donderdag 3-9-2026
Papiermakerstraat 10-A, 1531NA Wormer

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 19:43
Jan Houtmanhof, 1531GV Wormer

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 14:08
Malerstraat, Wormer

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 11:46
Koningsbergen, Wormer

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Westeinde

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Westeinde

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement