Overig Vlietsend Krommenie

Dinsdag 26 april 2022

Vlietsend , 1561AB Krommenie

Ontvang updates voor Zuiderhoofdbuurt

Ontheffing gewijzigd in het kader van de wet natuurbescherming voor het slopen (inclusief asbestsanering) van de huidige bebouwing en de realisatie van 22 appartementen aan de vlietsend 47 t/m 49, krommenie. De betreffende lokatie ligt in de wijk Krommenie Oost in de buurt Zuiderhoofdbuurt. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Zuiderhoofdbuurt

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Vlietsend
1561AB Krommenie

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Jean Henri Dunantstraat 48, 1561BD Krommenie

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 00:51
Vlietsend, Krommenie

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 09:20
Zuidervaartdijk, 1561ZE Krommenie

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Weiver 39C, 1561XA Krommenie

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Vlietsend 3, 1561AA Krommenie

112 melding
Maandag 24-8-2026 om 22:05
H.D. Arinkplein, 1561ZK Krommenie

112 melding
Maandag 24-8-2026 om 15:07
Evenwichtstraat, Krommenie

112 melding
Maandag 24-8-2026 om 14:32
Duinkerken, Krommenie

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zuiderhoofdbuurt

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Zuiderhoofdbuurt

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement