Milieuvergunning Prinses Marijkeweg 34 Ameide

Donderdag 18 december 2014

Prinses Marijkeweg 34, 4233HM Ameide

Ontvang updates voor Ameide Kern

Inzake het adres Prinses Marijkeweg 34 4233HM te Ameide is op donderdag 18 december 2014 een milieuvergunning onherroepelijk verklaard. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Zuid-Holland en is gevestigd op Zuid-Hollandplein te Den Haag.

Toelichting bekendmaking:

Vergunning bodemenergiesysteem

Bekijk alle bekendmakingen in Ameide Kern

Aanvullende gegevens milieuvergunning

Type
Vergunning
Referentie
PZH-2012-328019593
Status
Vergunning onherroepelijk
Aanvrager
Woonzorg Nederland Projectontwikkeling BV

Overheidsinstantie betrokken bij milieuvergunning

Instantie
Provincie Zuid-Holland
Contact e-mail adres
zuidholland@pzh.nl
E-mail adres
zuidholland@pzh.nl
Telefoon
0704416611
Bezoekadres
Zuid-Hollandplein, 2596 AW Den Haag
Correspondentie adres
Postbus 90602, 2509 LP Den Haag

Adres(sen) waar milieuvergunning betrekking op heeft

Prinses Marijkeweg 34
4233HM Ameide

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Aaksterveld 84A, 4233GD Ameide

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 23:24
Prinses Marijkeweg, 4233HL Ameide

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Broekseweg 94, 4233CZ Ameide

Binnenkijken bij
Vrijdag 21-8-2026
Meidoornlaan 3, 4233CN Ameide

Binnenkijken bij
Donderdag 20-8-2026
Liesveldweg 43, 4233HG Ameide

112 melding
Maandag 17-8-2026 om 08:48
Prinses Marijkeweg, Ameide

Binnenkijken bij
Vrijdag 14-8-2026
Aaksterveld 60, 4233GD Ameide

112 melding
Dinsdag 28-7-2026 om 20:40
Prinses Marijkeweg, Ameide

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ameide Kern

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Ameide Kern

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement