Een overzicht van alle 112 meldingen waar capcode 0103011 bij betrokken was.
Op 9 april 2026 om 14:33 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Magneet te Purmerend. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 9 april 2026 om 14:32 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Magneet te Purmerend. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 9 april 2026 om 09:59 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Kikkertweg te Wormerveer. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 8 april 2026 om 08:42 zijn ambulance en brandweer met grote spoed uitgereden naar Hoofdtocht te Zaandam vanwege een grote brand. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 5 april 2026 om 19:11 zijn ambulance en brandweer met grote spoed uitgereden naar Vaart te Obdam vanwege een grote brand. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 5 april 2026 om 06:24 zijn ambulance en brandweer met grote spoed uitgereden naar Stationsweg te Heerhugowaard vanwege een grote brand. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 2 april 2026 om 17:09 zijn ambulance en brandweer met grote spoed uitgereden naar Gildenweg te Blokker vanwege een grote brand. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 2 april 2026 om 11:02 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Pastoor Sprengerstraat te Heerhugowaard omdat er een gaslucht is waargenomen. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 1 april 2026 om 10:37 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Charlottaring te Anna Paulowna. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 17 maart 2026 om 22:30 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Kluut te Hoorn. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 16 maart 2026 om 16:36 zijn ambulance en brandweer met grote spoed uitgereden naar De Hoek te Wervershoof vanwege een grote brand. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 6 maart 2026 om 09:30 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Bestevaerstraat te Alkmaar. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 4 maart 2026 om 07:12 zijn ambulance en brandweer met grote spoed uitgereden naar Zuideinde te Wormerveer vanwege een grote brand. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 2 maart 2026 om 10:49 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Bachlaan te Alkmaar. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 22 februari 2026 om 11:00 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar De Huesmolen te Hoorn vanwege een melding van stankoverlast. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 21 februari 2026 om 13:35 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Olivier van Noortstraat te Den Helder. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 19 februari 2026 om 13:29 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Agriport te Middenmeer vanwege een middelgrote brand. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 17 februari 2026 om 10:35 is de brandweer zonder spoed uitgereden naar Flemingstraat te Heerhugowaard. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 15 februari 2026 om 21:33 zijn ambulance, brandweer en politie met grote spoed uitgereden naar Panneroodstraat te Zaandam vanwege een grote brand. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
Op 13 februari 2026 om 21:08 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Vlaarkom te Abbekerk vanwege een melding van stankoverlast. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG