112 meldingen waar capcode 0401428 bij betrokken was

Een overzicht van alle 112 meldingen waar capcode 0401428 bij betrokken was.

Regio
Groningen
Korps
Ter Apel
Omschrijving
Kazerne Alarm

Brandweer met gepaste spoed naar Spil in Emmer-Compascuum vanwege afgaan rookmelder
Dinsdag 9 maart 2021 om 05:39
Afkomstig van 112

Op 9 maart 2021 om 05:39 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Spil te Emmer-Compascuum.

Brandweer met gepaste spoed naar Vledders in Nieuw-Weerdinge
Zondag 7 maart 2021 om 14:59
Afkomstig van 112

Op 7 maart 2021 om 14:58 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Vledders te Nieuw-Weerdinge.

Brandweer met grote spoed naar Lageweg in Sellingen
Vrijdag 5 maart 2021 om 07:12
Afkomstig van 112

Op 5 maart 2021 om 07:12 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Lageweg te Sellingen.

Brandweer met gepaste spoed naar Robert Kochstraat in Ter Apel
Vrijdag 26 februari 2021 om 17:41
Afkomstig van 112

Op 26 februari 2021 om 17:40 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Robert Kochstraat te Ter Apel.

Brandweer met gepaste spoed naar Munnekemoer Oost in Ter Apel
Donderdag 25 februari 2021 om 18:47
Afkomstig van 112

Op 25 februari 2021 om 18:47 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Munnekemoer Oost te Ter Apel.

Brandweer met grote spoed naar Koningstraat in Ter Apel vanwege brand
Donderdag 25 februari 2021 om 14:09
Afkomstig van 112

Op 25 februari 2021 om 14:09 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Koningstraat te Ter Apel.

Brandweer met gepaste spoed naar Oosterkade in Ter Apel
Zondag 21 februari 2021 om 10:42
Afkomstig van 112

Op 21 februari 2021 om 10:41 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Oosterkade te Ter Apel.

Brandweer met grote spoed naar Zevenmeersveenweg in Sellingen vanwege schoorsteenbrand
Vrijdag 19 februari 2021 om 14:34
Afkomstig van 112

Op 19 februari 2021 om 14:33 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Zevenmeersveenweg te Sellingen.

Brandweer met grote spoed naar Vogelhof in Ter Apel vanwege brand
Dinsdag 16 februari 2021 om 14:33
Afkomstig van 112

Op 16 februari 2021 om 14:33 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Vogelhof te Ter Apel.

Brandweer met grote spoed naar Markeweg in Ter Apel vanwege schoorsteenbrand
Zaterdag 13 februari 2021 om 14:50
Afkomstig van 112

Op 13 februari 2021 om 14:49 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Markeweg te Ter Apel.

Brandweer met gepaste spoed naar Viaductstraat in Ter Apel
Zondag 7 februari 2021 om 11:38
Afkomstig van 112

Op 7 februari 2021 om 11:37 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Viaductstraat te Ter Apel.

Brandweer met gepaste spoed naar Jipsingboermussel in Ter Apelkanaal
Zaterdag 6 februari 2021 om 15:32
Afkomstig van 112

Op 6 februari 2021 om 15:31 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Jipsingboermussel te Ter Apelkanaal.

Brandweer naar Koningstraat in Ter Apel
Vrijdag 29 januari 2021 om 11:35
Afkomstig van 112

Op 29 januari 2021 om 11:34 is de brandweer uitgereden naar Koningstraat te Ter Apel.

Brandweer met grote spoed naar Koningstraat in Ter Apel
Vrijdag 29 januari 2021 om 11:34
Afkomstig van 112

Op 29 januari 2021 om 11:33 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Koningstraat te Ter Apel.

Brandweer met gepaste spoed naar Heemker Akkerstraat in Ter Apel
Zaterdag 23 januari 2021 om 17:48
Afkomstig van 112

Op 23 januari 2021 om 17:48 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Heemker Akkerstraat te Ter Apel.

Brandweer en politie met grote spoed naar Havenplein in Musselkanaal
Donderdag 14 januari 2021 om 12:28
Afkomstig van 112

Op 14 januari 2021 om 12:27 zijn brandweer en politie met grote spoed uitgereden naar Havenplein te Musselkanaal. Mogelijk zijn er gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij dit incident.

Brandweer met gepaste spoed naar Munnekemoer Oost in Ter Apel
Woensdag 6 januari 2021 om 15:32
Afkomstig van 112

Op 6 januari 2021 om 15:31 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Munnekemoer Oost te Ter Apel.

Brandweer met grote spoed naar Jan Jolingstraat in Nieuw-Weerdinge
Dinsdag 5 januari 2021 om 10:50
Afkomstig van 112

Op 5 januari 2021 om 10:49 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Jan Jolingstraat te Nieuw-Weerdinge.

Brandweer met gepaste spoed naar Munnekedijk in Ter Apel
Donderdag 31 december 2020 om 21:59
Afkomstig van 112

Op 31 december 2020 om 21:59 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Munnekedijk te Ter Apel.

Brandweer met gepaste spoed naar Zetveld in Nieuw-Weerdinge
Donderdag 31 december 2020 om 20:03
Afkomstig van 112

Op 31 december 2020 om 20:02 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Zetveld te Nieuw-Weerdinge.

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement