Donderdag 29 september 2022 03:35
Waal
Ontvang updates voor Waal
De poltie vraagt je aandacht voor de volgende zaak.
In oktober 1997 werden in de rivier Waal op verschillende plaatsen lichaamsdelen van een onbekende man aangetroffen.
Met nieuwe DNA-technieken is aangetoond dat de lichaamsdelen van één persoon zijn. Een Nederlandse specialist maakte een gezichtsreconstructie.
Signalement:
- Het gaat om een man (mogelijk van Duitse of Turkse komaf) met een lengte van 175 – 180 cm.
- Zijn leeftijd bij overlijden was vermoedelijk tussen de 45 – 50 jaar.
- Hij had vermoedelijk een fors postuur.
- De man had een donkerbruine haarkleur.
De man had opvallende tandheelkundige behandelingen gehad:
Vier voortanden en een hoektand van de bovenkaak bestaan uit een brugconstructie met opgebakken porselein. In de onderkaak zat een kroon van goudkleurig metaal.

Sieraden:
De man droeg een 8 karaats gouden schakelketting met een lengte van 50 cm met een 14 karaats slotje. Het goudmerkteken 585 is niet afkomstig uit Nederland. Op de andere zijde van het slotje was een onbekend merkteken.

Kleding:
Er werd alleen een zwarte sok van het merk FALKE en een zwarte instapschoen aangetroffen. De schoen heeft als merk: SIGNUM maat 44 en de zool was vernieuwd. Opschrift “Handcrafted made in Italy”.

Wil je meer weten over deze zaak, of heb je een tip voor de politie, lees dan verder op Politie.nl.
Bekijk alle gezochte personen in Waal