Vrijdag 24 juni 2022 om 17:50
Operaweg, Amersfoort
Ontvang updates voor Schuilenburg
Op vrijdag 24 juni 2022 om 17:49 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Operaweg te Amersfoort. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden, agressief en asociaal gedrag, telefoneren in het verkeer, afgeleid door muziek luisteren en smartphone-gebruik in het verkeer.
Volgens de melder zouden auto's, snoorfietsers/scooters en bromfietsen/scooters op de Operaweg zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers, fietsers en bussen.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Er rijden meerdere keren per dag auto's met piepende banden om de hoek tussen de Operaweg en de Schuilerburgerweg en er wordt constant veel te hard gereden. Daarnaast gaan er regelmatig scooters onderuit in de bocht omdat ze zo hard rijden en slipt er af en toe een auto tegen de middenberm. Omdat er een losloop gebied en een school aan de straat zitten is er veel voetverkeer en zijn er regelmatig aanvaringen met toeterende auto's die vol in de ankers moeten omdat ze veel te hard rijden. Daarnaast is oversteken erg onveilig en tijdens de spits soms zelfs onmiddellijk zonder jezelf voor een racende auto te gooien en te hopen dat ze in de ankers gaan.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Schuilenburg