Maandag 10 juni 2019 om 11:18
Visseringstraat, Amsterdam
Ontvang updates voor Buyskade e.o.
Op maandag 10 juni 2019 om 11:18 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Visseringstraat te Amsterdam. De melding zou zijn gedaan in verband met onoverzichtelijke situatie.
Volgens de melder zouden brommobielen, snoorfietsers/scooters en bromfietsen/scooters op de Visseringstraat zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers en fietsers.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Op deze brug wandelen rn fietsen mensen. Sinds kort is het gelukkig verboden om met de brommer op het fietspad te gaan, maar dit gebeurt bij deze brug consequent. Dit resulteert in gevaarlijk situaties voor wandelaars en fietsers, omdat men niet verwacht een gemotoriseerd voertuig met 30 km per uur tegen te komen. Er gaan hier letterlijk meer dan 500 brommobielen per dag overheen en ik zie dagelijks net geen aanrijdingen. aangezien de boete voor brommen ol het fietspad 95 euro is, zou ik hier of een paar controles uitvoeren of een flitspaal neerzetten.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Buyskade e.o.