Klacht vanwege o.a. slechte snelheidsremmende maatregel op de Hoog Soeren te Hoog Soeren

Donderdag 10 december 2020 om 11:08

Hoog Soeren, Hoog Soeren

Ontvang updates voor Hoog Soeren

Op donderdag 10 december 2020 om 11:08 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Hoog Soeren te Hoog Soeren. De melding zou zijn gedaan in verband met slechte snelheidsremmende maatregel en maximumsnelheid past niet bij omgeving.

Volgens de melder zouden auto's, motoren, vrachtauto's, bestelauto's en brommobielen op de Hoog Soeren zorgen voor een onveilige situatie.

De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.

In Hoog Soeren is 30km gebied maar dat wordt vaak overschreden. Ook op de zandwegen wordt te hard gereden. We zijn al jaren aan het praten met de gemeente maar dat helpt niet. Nu willen we graag een verkeerskundige raadplegen die ons adviseert over te nemen maatregelen. Een maatregel is de zandwegen tot erf verklaren, op de 30km weg meer hoge drempels en flitspalen etc. Graag contact hierover

Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Hoog Soeren

Meer meldingen in deze omgeving


Nieuw bedrijf
Februari 2026
Hoog Soeren 54, 7346AJ Hoog Soeren



Binnenlands nieuws
Zondag 28-12-2025
Hoog Soeren

Binnenlands nieuws
Zondag 28-12-2025
Hoog Soeren

Nieuw bedrijf
Juli 2025
Hoog Soeren 91, 7346AG Hoog Soeren

Nieuw bedrijf
Juli 2025
Hoog Soeren 91, 7346AG Hoog Soeren

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoog Soeren

Instellen

Meer nieuws in Hoog Soeren

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement