Over afgelopen 30 dagen door de politie één inbraak gemeld in Beek

Maandag 28 april 2025 om 01:20

Politie.nl

Beek

Inbraak

Ontvang updates voor Beek

De politie publiceert periodiek het aantal inbraken en pogingen tot inbraak in de gemeente Beek. Wekelijks geven wij je op basis van deze data een update over het aantal inbraken in jouw gemeente.

Het was een goede week voor de gemeente Beek. Er zijn door de politie namelijk geen inbraken of pogingen tot inbraak in deze gemeente gemeld. Kijken we naar de gehele provincie Limburg dan zijn er volgens de cijfers van de politie over de afgelopen week 8 inbraken en één inbraakpoging gemeld.

Over de afgelopen 30 dagen is er door de landelijke politie één inbraak gemeld in de gemeente Beek. In deze zelfde periode zijn er geen pogingen tot inbraak gemeld voor dit gebied.

Hoe veilig is Beek?

Weten hoe veilig Beek is ten opzichte van andere gemeentes? Wij stellen elke maand een veiligheidsindicatie samen op basis van de misdaadcijfers die de landelijke politie maandelijks publiceert. Klik hier om te kijken hoe veilig Beek is.

Beperk de kans op inbraak in Beek

Wil je de kans op een inbraak in jouw woning zoveel mogelijk beperken, dan zijn er genoeg dingen die je zelf kunt doen. Ben je bijvoorbeeld niet thuis, laat dan altijd minstens een lamp aan. Laat geen ramen open staan, ook al is het maar een klein stukje. Doe ook kiepramen goed dicht. Wil je nog meer tips om inbraak zoveel mogelijk te voorkomen? Volg dan deze tips op van de politie.

Bekijk al het 112 nieuws in Beek

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Mei 2025
Gerbergastraat 33, 6191TJ Beek

Nieuw bedrijf
Mei 2025
Hoeve 33, 6176BG Spaubeek

Nieuw bedrijf
Mei 2025
Markt 27, 6191JH Beek

Nieuw bedrijf
Mei 2025
Op den Hoogen Boom 76, 6191PH Beek

Nieuw bedrijf
Mei 2025
Op 't Veldje 6, 6176BK Spaubeek

Nieuw bedrijf
April 2025
Australiëlaan 70, 6199AA Maastricht-Airport

Nieuw bedrijf
April 2025
Beijensweide 36, 6191EK Beek

Nieuw bedrijf
April 2025
Broekhovenlaan 29, 6191VC Beek

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Beek

Instellen

Meer nieuws in Beek

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement