Woensdag 19 oktober 2022 om 11:14
Ae Dijk, 9696XT Oudeschans
Ontvang updates voor Klein-Ulsda
Op woensdag 19 oktober 2022 om 08:36 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Ae Dijk te Oudeschans. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden, agressief en asociaal gedrag, sluipverkeer en telefoneren in het verkeer.
Volgens de melder zouden auto's, vrachtauto's, bestelauto's en landbouwvoertuigen op de Ae Dijk zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers, fietsers, scootmobielen, brommobielen, electrische fietsen en overige voertuigen.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Er wordt veel te hard gereden. Veel sluipverkeer, werkverkeer en veel boerenacticiteiten op de weg. We zitten dicht bij de snelweg. Je mag hier 30, toch is de gemiddelde snelheid rond de 60. Er is zelfs over de 100 gemeten.
Wil je de voortgang van deze klacht in de gaten houden, klik dan hier.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Klein-Ulsda