Zaterdag 3 september 2022 om 21:06
Prinses Margrietstraat, Bergen op Zoom
Ontvang updates voor Zeekant
Op zaterdag 3 september 2022 om 21:06 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Prinses Margrietstraat te Bergen op Zoom. De melding zou zijn gedaan in verband met maximumsnelheid past niet bij omgeving, onoverzichtelijke situatie en slechte snelheidsremmende maatregel.
Volgens de melder zouden auto's op de Prinses Margrietstraat zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers, scootmobielen, auto's, snoorfietsers/scooters, overige voertuigen, electrische fietsen en bromfietsen/scooters.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Ten eerste,al jaren lang staan 2 campers op de parkeerplaats van onze buurtbewoners van onze straat, daardoor andere bewoners kunnen niet op de bestemde vak parkeren en parkeren ze op de stoep. . De 2e is dat laatste tijd wordt hier met "duivel " snelheid gereden. Ik heb nagevraagd bij andere buren en ze hebben ook veel last van, ze hadden ook al melding van gemaakt, maar tot op heden is nog geen actie genomen.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Zeekant