Dinsdag 15 maart 2022 om 22:05
Spoorstraat, Vierlingsbeek
Ontvang updates voor Vierlingsbeek Centrum
Op dinsdag 15 maart 2022 om 22:04 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Spoorstraat te Vierlingsbeek. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden.
Volgens de melder zouden auto's, bussen en bestelauto's op de Spoorstraat zorgen voor een onveilige situatie voor fietsers.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Veel te hard rijden in woonwijk. . Onveilige situatie van huis tot aan school. Soms lijkt het wel een racebaan. Mijn zoontje breng ik iedere ochtend weg. Oversteken is al gevaarlijk vanwege de snelheid. Even later staan er auto's geparkeerd langs de kant van de weg. Auto's hebben geen geduld hierop te wachten, dus daar moet je alert zijn om niet aangereden te worden tijdens het inhalen. . Vervolgens kom je bij een bocht bij het parkje aan de rechterkant. Hier snijden de auto's standaard de weg af en komen langs je op gescheurd. . Onlangs werd er voor onze ogen iemand aangereden, dit maakt natuurlijk enorme impact op kinderen. . Dit is dan een weg naar de basisschool. En een 30 weg door een dorp. . .
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Vierlingsbeek Centrum
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vierlingsbeek Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG