Nieuwe Burgernetactie: Opgelet! Op dit moment zijn nepagenten actief in omgeving...

4 uur en 29 minuten geleden

Bericht afkomstig van Burgernet

Coevorden

Ontvang updates voor Coevorden

Op woensdag 3 juni 2026 om 18:53 heeft Burgernet het volgende afloopbericht verzonden: Opgelet! Op dit moment zijn nepagenten actief in omgeving Emmen/Erica. Zij vragen o.a. om uw geld, sieraden of bankpas bij hen in bewaring te geven. Doe dit absoluut niet en bel 112 als zij u benaderen. Deel dit bericht met anderen om hen te waarschuwen.

Andere berichten van deze burgernetactie

Afloopbericht, woensdag 3 juni 2026 19:40 uur
Op woensdag 3 juni 2026 om 19:40 heeft Burgernet het volgende afloopbericht verzonden: Het vorige Burgernetbericht betrof een bericht om u te waarschuwen. Maak ook mensen in uw omgeving attent op deze nepagenten. Wij wensen u een fijne en veilige dag. Dank voor uw hulp.
Startbericht, woensdag 3 juni 2026 18:51 uur
Op woensdag 3 juni 2026 om 18:51 heeft Burgernet het volgende afloopbericht verzonden: Opgelet! Op dit moment zijn nepagenten actief in omgeving Emmen/Erica. Zij vragen o.a. om uw geld, sieraden of bankpas bij hen in bewaring te geven. Doe dit absoluut niet en bel 112 als zij u benaderen. Deel dit bericht met anderen om hen te waarschuwen.

Bekijk alle 112 en Burgernet meldingen in Coevorden

Meer meldingen in deze omgeving



Binnenlands nieuws
Woensdag 3-6-2026
Coevorden

Binnenlands nieuws
Woensdag 3-6-2026
Coevorden

Binnenlands nieuws
Woensdag 3-6-2026
Coevorden

112 melding
Woensdag 3-6-2026 om 16:34
Van Heutszsingel, Coevorden

Binnenlands nieuws
Woensdag 3-6-2026
Coevorden

Binnenlands nieuws
Woensdag 3-6-2026
Coevorden

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Coevorden

Instellen

Meer nieuws in Coevorden

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement